NARAVOSLOVNA EKSKURZIJA – OBISK ŽIVALSKEGA VRTA

TEHNIŠKI DAN – MOJA IGRAČA

(POŠ Željne – 1., 2., 3., 4.razred)

Z učenci smo se v četrtek 14. oktobra odpravili na naravoslovno ekskurzijo – obisk živalskega vrta. V šoli smo prevzeli malico in se z avtobusom odpeljali do živalskega vrta. Pot v živalski vrt je bila vesela in dolga, saj so učenci komaj dočakali, da smo prispeli na cilj.  Ob prihodu v živalski vrt so učenci najprej pojedli malico, nato pa se veselo odpravili na raziskovanje in spoznavanje različnih živali. Sledila je delavnica, kjer so učenci spoznali, se dotaknili ali prijeli v roke kačo in kuščarja.

V mesecu oktobru smo imeli tudi tehniški dan, kjer so si učenci iz odpadnega materiala izdelali svojo igračo – ladjo. Odpadno embalažo so barvali s tempera barvo, risali okraske s flomastri, sestavljali, lepili in tako izdelali svojo ladjico. Na svoje delo so bili zelo ponosni, zato smo na hodniku naredili razstavo in tako še polepšali naš šolski prostor.

POŠ  ŽELJNE        Natalija Videnšek