PRVI ŠOLSKI DAN – 1.9.2021

Obvestilo za starše učencev 1. razreda

Slavnostni sprejem za prvošolčke bo ob 11. uri v šolski telovadnici ob upoštevanju vseh priporočil NIJZ in pogoju PCT.

Obvestilo za učence od 2. do 9. razreda

Učenci pridete v šolo ob 7,30 z nameščeno zaščitno masko, si razkužite roke na vhodu in greste v matično učilnico. Prvi dve šolski uri imate razredni uri pri svojih razrednikih. Od 9,25 do 12,40 pa pouk po urniku. Učenci ste v matičnih učilnicah, se ne selite. Garderobe imate učenci od 1. do 5. razreda pred učilnicami. Ostali boste prejeli ključe garderobnih omaric pri razredniku.

Starši v šolsko stavbo pri oddaji in sprejemu otrok ne vstopate. Mlajše učence bodo pri vhodu sprejele naše zaposlene.

Zaščitna maska je za vse učence obvezna v vseh skupnih prostorih, za učence predmetne stopnje pa tudi med poukom (razen pri športu, malici, kosilu).

Urniki so objavljeni na spletni strani šole. Učenci v šolo prinesete šolske copate, torbe in šolske potrebščine. Pouk bo potekal po sredinem urniku.

Šolski avtobusi bodo prvi dan v vse smeri odpeljali ob 13,05. Na avtobusu so obvezne maske ne glede na starost otrok.

Glede virusa COVID-19 in ravnanj v zvezi s tem boste učenci prvi dan prejeli vsa navodila od razrednikov.

Prehrana

Prvi, drugi in tretji šolski dan bo samo malica za vse učence. Sanacija šolske kuhinje še ni končana, je v zaključni fazi, zato kosil 1., 2. in 3.9.2021 ne bo. Učenci, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, bodo prejeli dodaten manjši obrok.

Jutranje varstvo in podaljšano bivanje

Prvi šolski dan jutranjega varstva ne bo, podaljšano bivanje bo organizirano po urniku.

Želimo vam prijeten začetek šolskega leta.

Sonja Veber, prof.