Spoštovani starši!

Sporočamo vam, da danes, 11. 11. 2020, pričenjamo s kuhanjem brezplačnih toplih obrokov za upravičene učence, katerih starši so oddali prijavo. Obroke, zapakirane v enkratno embalažo, bodo prevzeli pri oknu jedilnice med 11.30 in 12.00 uro.

Prijave še vedno zbiramo. Prijavite se lahko tako tisti, ki ste upravičeni do brezplačnega toplega obroka, kot tudi vsi ostali. Cena obroka je enaka ceni kosila. Plačilo bo izvedeno s položnicami.

Kriterij za upravičenost do brezplačnega obroka je naslednji

Brezplačni topel obrok pripada učencem, pri katerih povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku ali državni štipendiji ali odločbi na podlagi vloge za priznanje pravice do subvencije malice ali kosila ne presega 382,82 eur. Brezplačni obrok pripada tudi učencem, ki so nameščeni v rejniški družini.

Prijave sporočite preko sporočila v eAsistentu ali na elektronski poštni naslov: nevenka.kovac@guest.arnes.si. Prosimo, navedite ime in priimek otroka ter razred.

Sonja Veber, ravnateljica