Spoštovani starši,

zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2, se začasno, v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020, v osnovnih šolah izvaja:

– učenci od 1. do vključno 5. razreda se izobražujejo v šoli,

–  učenci od vključno 6. do 9. razreda se izobražujejo na daljavo.

Vsi učitelji bodo vsako dopoldne v šoli in bodo pouk na daljavo pripravljali in izvajali iz šolskih prostorov. Če boste potrebovali pomoč učitelja, ga lahko pokličete po telefonu ali mu pošljete elektronsko sporočilo.

Pričakujemo, da bodo učenci predmetne stopnje k delu na daljavo pristopili resno in odgovorno. Uporabljali bodo Arnesove spletne učilnice.

Za tiste družine, ki doma nimate računalnikov vas prosimo, da kontaktirate z vašimi razredniki, saj imamo na šoli za ta namen pripravljenih nekaj prenosnih računalnikov. Iz tajništva šole boste obveščeni za prevzem opreme. Ob prevzemu bo potrebno podpisati reverz o prevzemu in po vrnitvi otrok nazaj v šolske klopi boste računalnik vrnili šoli.

Ostanimo vsi skupaj še naprej zdravi in upoštevajmo varnostne ukrepe.

V prepričanju, da bomo skupaj zmogli, vas lepo pozdravljam.